تاریخچه کمپانی سیمکو

با توجه به افزایش چشم گیر قیمت فلز مس و آلومینیوم در دنیا لیست قیمت سیم و کابل سیمکو کمترین میزان تغییرات را در چند سال اخیر داشته است. شرکت سیم و کابل سیمکو در سال ۱۳۴۷ توسط مرحوم قائدان و حاجی جعفری در تهران بهره برداری شد. این شرکت در ابتدا به تولید کابل های فشار ضعیف مشغول بود تا در سال ۱۳۵۴ برای گسترش خود و تولید بیشتر محصولات سیم و کابل اقدام نمود.

از اواخر سال ۱۳۷۲ با توجه به نیاز بیشتر صنایعی همچون فولاد، پالایشگاه ها، پتروشیمی، سیمان و گستردگی صنعت برق رسانی شهری و روستایی میزان تقاضا برای انواع سیم و کابل های فشار قوی و متوسط افزایش پیدا کرد.

با توجه به این موارد سیم و کابل سیمکو در سال ۱۳۷۶ با خرید دستگاه های پیشرفته در زمینه تولید سیم و کابل و با استفاده از تکنولوژی گاز ازت برای اولین بار در ایران اقدام به تولید کابل ۲۰ کیلو ولت نمود.

بعد از آن در سال ۱۳۷۷ برای اولین بار موفق به تولید کابل ۶۳ کیلو ولت در ایران شد و از آزمایشگاه بین المللی KEMA کشور هلند لوح تقدیر گرفت. در سال ۱۳۸۱ تلاش های فراوان کارکنان سیم و کابل سیمکو منجر به تولید کابل ۱۳۲ کیلو ولت شد.

با گسترش سیستم های برق رسانی شهری، این مجموعه تولیدات خود را افزایش داد و به تولید کابل های تا ۴۰۰ کیلو ولت و بعد از آن از سال ۱۳۸۷ به تولید کابل های فوق فشار قوی پرداخت.

در حال حاضر ظرفیت تولید محصولات سیم و کابل در این مجموعه چیزی بالغ بر ۱۰۲۵۰۰ تن در سال و با رعایت استاندارد های ملی ISIRI و استاندارد های جهانی IEC، BS، JIS و VDE می باشد.

پارسا کابل نمایندگی سیم و کابل سیمکو

لیست قیمت سیم و کابل سیمکو شامل انواع کابل های قدرت فشار ضعیف، متوسط، قوی و فوق فشار قوی در نمونه های کابل کنترل، کابل های تخت، سیم و کابل افشان ، کابل های مخابراتی و کابل های کواکسیال می باشد.

کابل های فوق فشار قوی کمپانی سیمکو شامل کابل های مسی و آلومینیومی تک رشته ساده و تک رشته ضد آب در ولتاژ های ۲۳۰ و ۴۰۰ کیلو ولت ، کابل های فشار قوی مسی و آلومینومی ۶۳ و ۱۳۲ کیلو ولت و کابل های فشار متوسط شامل ۶ ، ۱۱ ، ۲۰ و ۳۰ کیلو ولت است .

قیمت کابل های فشار ضعیف گروه سیمکو بستگی به یکی از مدل های با عایق PVC ، عایق XLPE و ضد آتش بودن کابل دارد .

سیم و کابل پارسا به عنوان یکی از نمایندگی های محصولات سیم و کابل سیمکو در ایران بوده و لیست قیمت سیم و کابل سیمکو در این فروشگاه از تخفیفات خوبی برخوردار است.

سیم و کابل های سیمکو ویژگی های فراوان و منحصر به فردی از قبیل دور کنندگی شعله، مقاومت بالا در برابر مواد شیمیایی و جانوران موذی، بدون هالوژن و کم دود بودن است. کیفیت محصولات تولیدی این کمپانی در مقایسه با قیمت مناسب آن بسیار عالی و به صرفه می باشد.

شما عزیزان جهت اطلاع از لیست قیمت سیم و کابل سیمکو و تخفیفات محصولات این کمپانی با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید. جهت مشاهده لیست قیمت سایر محصولات پارسا کابل روی لینک های زیر کلیک کنید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با قیمت سیم و کابل از طریق راه های ارتباطی موجود با کارشناسان پارسا کابل در تماس باشید . 

شماره های تماس : ۰۲۱۳۳۹۳۷۱۷۵ – ۰۲۱۳۳۱۱۹۸۱۸۰۲۱۳۳۱۱۶۱۸۰ – ۰۲۱۳۳۹۳۲۸۲۱

آدرس : خیابان لاله زار جنوبی – جنب پاساژ پارس – سیم و کابل پارسا – پلاک ۲۱۶

پست الکترونیک : info@parsacable.ir

‫4.7/5 (3 امتیاز )