آدرس : خیابان لاله زار جنوبی جنب پاساژ پارس سیم و کابل پارسا پلاک 216
تلفن ثابت : 02133937175 - 02133119818 - 02133116180 - 02133932821

لیست قیمت سیم و کابل شیرکوه یزد

//لیست قیمت سیم و کابل شیرکوه یزد

لیست قیمت سیم و کابل شیرکوه یزد

تاریخچه کمپانی شیرکوه یزد

کمپانی سیم و کابل شیر کوه یزد در سال ۱۳۷۹ فعالیت خود در زمینه تولید محصولات سیم و کابل با کیفیت داخلی را در شهرک صنعتی یزد آغاز نمود. شعار و هدف اصلی سیم و کابل شیرکوه یزد ” کیفیت حق مشتری است” بوده و تا به حال هم تمام سعی خود را برای برقرای این اصل نموده است.

کیفیت بالای محصولات تولیدی ضمن قیمت مناسب باعث شد تا این کمپانی در عرض چند سال در زمینه محصولات سیم و کابل موفقیت و شهرت فراوانی کسب کند و سیم و کابل پارسا مفتخر است که خود را به عنوان یکی از نمایندگی های رسمی محصولات این کمپانی معرفی کند.

لیست قیمت سیم و کابل شیرکوه یزد شامل انواع کابل های آلومینیوم و مسی در مدل های کابل شیلد دار، کابل های کنترل، کابل های زمینی، کابل کواکسیال، کابل تلفن زمینی، کابل تلفن هوایی، کابل ارت، سیم تک لا، سیم افشان و کابل افشان است.

سرمایه و افتخار سیم و کابل شیرکوه یزد رضایت و اعتماد شما هموطنان عزیز است و این شرکت پایه کار خود را بر محور مشتری مداری گذاشته است.

این کمپانی با سال ها تلاش و به کارگیری متخصصین مجرب و دستگاه های فوق پیشرفته توانسته در زمینه تولید سیم و کابل پیشرفت چشمگیری را در کشور به وجود آورد. محصولات این کمپانی همگی دارای استانداردهای جهانی و ملی می باشند.

سیم و کابل شیرکوه یزد

سیم و کابل

سیم و کابلی که در ساختمان و صنعت استفاده می شود از اهمیت خاصی برخوردار است پس در تهیه کابل ها دقت لازم را داشته باشید که چه محصولی را خریداری می کنید.

بیشتر حوادث آتش سوزی ساختمان ها به دلیل کاربرد سیم های غیر استاندارد در طی ساختن ساختمان است ، هیچگاه کیفیت را فدای ارزانی نکنید.

جهت کسب اطلاعات در رابطه با لیست قیمت سیم و کابل شیرکوه یزد و سایر محصولات فروشگاه پارسا کابل از طریق شماره های درج شده با کارشناسان ما در تماس باشید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با قیمت سیم و کابل از طریق راه های ارتباطی موجود با کارشناسان پارسا کابل در تماس باشید . 

شماره های تماس : ۰۲۱۳۳۹۳۷۱۷۵ – ۰۲۱۳۳۱۱۹۸۱۸۰۲۱۳۳۱۱۶۱۸۰ – ۰۲۱۳۳۹۳۲۸۲۱

آدرس : خیابان لاله زار جنوبی – جنب پاساژ پارس – سیم و کابل پارسا – پلاک ۲۱۶

پست الکترونیک : info@parsacable.ir

4.5/5 (4 Reviews)
2020-07-13T12:03:29+04:30
نیاز به کمک دارید؟ پیام دهید