کابل متال

در سال ۱۳۷۰ با توجه به نیاز روزافزون کشور در زمینه تولیدات سیم و کابل، گروه سیم و کابل متال تاسیس و در سال ۱۳۷۵ بهره برداری شد.

در سال ۱۳۸۴ با توجه به اینکه اکثر کابل های تخصصی صنعتی از خارج کشور وارد می شدند و تولیدات داخلی در این زمینه ضعیف بود، سیم و کابل متال با استفاده از تجهیزات و دستگاه های فوق پیشرفته شروع به تولید این کابل ها برای رسیدن به خودکفائی ملی نمودند.

در سال های ۱۳۸۹ تا ۱۳۹۰ با تلاش فراوان خط تولید کابل های فشار قوی و غلاف سربی هم تاسیس و در سال ۱۳۹۱ بهره برداری شد. محصولات این شرکت از مواد اولیه مرغوب و با کیفیتی تهیه می شود و قیمت سیم و کابل های گروه متال با توجه به کیفیت بالا بسیار مناسب و مقرون به صرفه است.

سیم و کابل پارسا به عنوان یکی از نمایندگان رسمی سیم و کابل متال عرضه کننده محصولات این شرکت برای شما عزیزان است.

این شرکت از سال ۱۳۹۳ برای نوسازی و پیشرفته تر کردن ماشین آلات و تجهیزات خود برای همگام سازی با کارخانه های خارجی تولید سیم و کابل اقدام کرد. در این راستا بر مساحت داخلی کارخانه و تعداد کارکنان هم افزوده شد. 

لیست قیمت سیم و کابل متال

لیست قیمت سیم و کابل متال شامل انواع سیم و کابل های برق فشار ضعیف و فشار متوسط به صورت افشان و مفتولی که دارای استانداردهای ملی و جهانی بوده می باشد.

یکی از مهم ترین مزایای کابل متال که سبب تمایز آن با سایر سیم و کابل ها شده است، کیفیت متریال و مواد استفاده شده برای تولید محصولات است. چرا که کیفیت بالا سبب طول عمر بیشتر و در نتیجه صرفه جویی برای هزینه های تعمیر و نگهداری می شود.

در فروشگاه سیم و کابل پارسا لیست قیمت سیم و کابل متال با تخفیف خوب و قابل توجهی برای شما عزیزان ارائه می شود، جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با لیست قیمت سیم و کابل متال با کارشناسان ما در تماس باشید.

جهت مشاهده لیست قیمت سایر محصولات سیم و کابل پارسا کلیک کنید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با قیمت سیم و کابل از طریق راه های ارتباطی موجود با کارشناسان پارسا کابل در تماس باشید . 

شماره های تماس : ۰۲۱۳۳۹۳۷۱۷۵ – ۰۲۱۳۳۱۱۹۸۱۸۰۲۱۳۳۱۱۶۱۸۰ – ۰۲۱۳۳۹۳۲۸۲۱

آدرس : خیابان لاله زار جنوبی – جنب پاساژ پارس – سیم و کابل پارسا – پلاک ۲۱۶

پست الکترونیک : info@parsacable.ir

‫5/5 (1 امتیاز )